Legowiska dla psów

Najnowsze wzory legowisk dla psów. Legowisko dla psa

Archive for Luty, 2011

Dobre legowisko dla psa

Rynek akcesoriów dla psa rozwija się bardzo dynamicznie – różnorodność legowisk, materacy oraz wyściółek dla psów z dnia na dzień się powiększa w tempie prawie geometrycznym. Klient  w dniu dzisiejszym staje się coraz bardziej świadomy i coraz bardziej wymagający, stąd też nie tylko bardzo bogata oferta legowisk, ale ich doskonała jakość są w stanie przeciągnąć konsumenta na naszą stronę i skłonić do zakupu legowiska. Klient kupujący legowisko na pierwszy rzut oka zwraca uwagę na jego ogólny wygląd oraz kolor dopiero na samym końcu pyta sprzedawcę o szczegóły produktu. Wiedzą o tym doskonale wszystkie wiodące na rynku firmy oferując bogatą ofertę legowisk począwszy od ras małych (yorki, ratlerki, chihuahua) aż po olbrzymie (dogi, bernardyny, charty). Najchętniej kupowanymi kolorami legowisk przez właścicieli małych psów są czerwień oraz róż, natomiast wśród właścicieli dużych ras króluje popiel oraz moro.

Najlepszą porą na zakup nowego legowiska dla psa jest oczywiście wczesna wiosna. Ten okres bardzo sprzyja zakupom akcesorii dla psów. To właśnie w tym czasie właściciele psów biorą urlopy i zaczynają robić wiosenne porządki. Oczywiście na pierwszy rzut do eksmisji z mieszkania idzie stare, brudne i poszarpane przez psa legowisko.  Jednak przed zakupem nowego posłania właściciele czworonogów wolą dopytać się o szczegóły sprzedawcy.  Prawie zawsze pierwszym pytaniem, jakie pada z ust kupującego legowisko – jest pytanie czy da się je prać w pralce. I tutaj spektrum oferowanych przez sprzedawcę legowisk spada o połowę. Większość z nich nie posiada takiej możliwości a to ze względów na materiały jakie zostały zużyte do jego produkcji. Istnieje jednak na polskim rynku kilka firm które oferują tego typu akcesoria które można bez problemu prać w pralce. Zaliczyć do nich można firmę York Design, której to legowiska pozwoliliśmy sobie zaprezentować Państwu poniżej.

Specjalna linia materacy dla ras dużych:

materac dla psa moromaterac dla psa kratkamaterac dla psa liście

Linia legowisk standardowych (se ścianką boczną)

legowisko standardlegowisko standardlegowisko standard

 • 0 Comments
 • Filed under: Bez kategorii
 • Legowiska dla yorków

  W Polsce najbardziej lubianą i najczęściej kupowaną rasą psów miniaturowych są oczywiście yorki.  Wprawdzie ta nazwa nie jest poprawną, gdyż w omawianym przypadku chodzi tutaj dokładnie o psy rasy Yorkshire Terrier jednak osiemdziesiąt procent właścicieli tejże rasy tak właśnie je nazywa. Ich popularność jest tak ogromna ze względu na wygląd zewnętrzny oraz charakter.

  york pies

  Ten iście królewski pies nie mógłby spać w prostym i bezbarwnym legowisku, dlatego producenci akcesoriów dla psów wręcz prześcigają się w twórczym projektowaniu legowisk dla tej rasy. Powstają nawet specjalne materiały (antystatyczne) dzięki którym włos yorka nie elektryzuje się a co za tym idzie – nie kołtuni. Yorki lubią legowiska w których mogą się schronić przed zgiełkiem panującym w mieszkaniu, dlatego w sklepach zoologicznych najczęściej sprzedają się różnego rodzaju budki oraz domki, jednak topowym posłaniem dla yorka w tym sezonie jest miękka i wygodna sofa produkowana przez markę York Design.

  Psy wręcz przepadają za tego typu rozwiązaniem ! Bardzo gruba i miękka poduszka chroni yorka przed wilgocią oraz chłodem biegnącym od podłogi. Oparcie legowiska zostało lekko podniesione ku górze, dzięki czemu pies bez większych przeszkód morze położyć na nim głowę i rozpocząć poobiednią drzemkę. Całość legowiska wypełniono antyalergicznymi kulkami silikonowymi. Niesamowitego wyglądu dodaje duży haft przedstawiający koronę oraz napis Yorkshire Terrier.

  Osoby chcące zakupić dla swojego psa tego typu legowisko dla psa odsyłamy do sklepu internetowego York Design który znajduje się pod adresem www.ubrankadlapsow.com

  Poniżej prezentujemy kilka, wybranych przez nas propozycji legowisk.

  legowisko dla yorka sofalegowisko dla yorka sofa ocelotlegowisko dla yorka sofa czarnalegowisko dla psa sofa pistacjowa

 • 0 Comments
 • Filed under: Bez kategorii